Apie mus

Jei baletas yra tavo svajoné

šok su mumis

Baleto studija „Gracija“  įkurta 2010m. Studijos įkūreja LNOBT baleto artistė Vitalija Jakaitytė.

Baleto mokykloje dirba kūrybingi, profesionalūs baleto šokėjai, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro baleto artistai, mokytojai-choreografai, turintys ilgametę darbo patirtį. Mes mokiname ne tik baleto pagrindų, bet ir nuo pat mažens pratiname vaikus prie didžiosios scenos, organizuojame koncertinę veiklą.

Baleto mokyklos vaikai koncertuoja teatruose, dalyvavauja įvairiuose koncertuose, festivaliuose, kuriuose gauna apdovanojimus. Veiklos dešimtmečio proga pastatytas vaikų mėgiamas mūsų baleto mokyklos spektaklis „Žvėrių karnavalas“ pagal žymaus prancūzų kompozitoriaus Camill′o Saint-Saenso muziką. Choreografė Vitalija Jakaitytė.

 

Priimame vaikučius nuo 3m. amžiaus, jaunuolius ir suaugusius į pradedančiųjų ir į pažengusiųjų gupes.

 

Baleto pamokos gerina laikyseną, lankstumą, fizinį pasirengimą, judesių koordinaciją, susikaupimą ir gebėjimą valdyti savo kūną. Bet klasikinis baletas tai daug daugiau nei gera laikysena ir sugebėjimas gražiai judėti scenoje. Baleto mokykloje vaikai gauna estetinį išsilavinimą, atskleidžia savo meninius gabumus, susipažįsta su gražiausiais klasikinės kultūros pavyzdžiais.

Mūsų tikslas išmokyti  visus norinčius įvairaus amžiaus vaikus, jaunuolius ir suaugusius baleto meno, judesio grožio, ugdyti kūrybingą, pasitikinčią savimi asmenybę. Žmogus, šokantis baletą, išsiskiria savo laikysena, grakščiu judesiu, gražiomis kūno linijomis. Kviečiame prisijungti prie mūsų draugiško baleto kolektyvo.

Pajusti judesio grožį gali visi!